2014

Marc Marquez on MotoGP Maailmameister

2014 saavutas Marc oma teise MotoGP Maailmameistritiitli ja lõpetas Valencias hooaja rekordilise 13ne võiduga.

Vaata Marc Marquezi profiili

Jessica Fox sai ühel aastal neli Maailmkarikasarja võitu!

19-aastane austraallanna Jessica Fox saavutas U23 Meistrivõistluste C1 kahekordse võidu Penrithis. Fox on esimene naine, kes on võitnud K1 ja C1 kohekordse U23 tasemel. See on magus võit, mis järgnes eelmise aasta pettumusele, kui ta võitis küll C1 kuid ei jõudnud K1 finaali. Tema edulugu jätkus Deep Creek Maailmakarikaetapil, kus ta võitis K1 kanuu slaalomi finaali. See tegi temast esimese naissõudja, kes on Maailmakarikavõistlustelt võitnud kahekordsed K1/C1.

Toni Cairoli tuli kaheksakordseks motokrossi meistriks

Red Bull KTM Factory Racing sõitja Tony Cairoli võitis oma kaheksanda motokrossi maailmameistritiitli State of Goias Grand Prixil. Dokk "TC22 Toni Cairoli - the Movie" jälgib Tony karjääri ja pühedumust, millega ta on nii kaugele jõudnud.

Vaata Toni Cairoli profiili

Fuschl kontori avamine

2014. aastal valmis lõplikult Red Bulli peakontor Fuschl Am Sees, kuhu lisati viimaseks 14 pronkstist pulli.

Vormel-1 naasis Austriasse

Peale rohkem kui dekaadi pikkust pausi naasis F1 2014. aastal Austriasse, Steiermarki regiooni, Red Bull Ring ringrajale.

Vaata võistlusrada

Daniel Ricciardo esimene F1 võit

Daniel sai oma esimese Vormel-1 etapivõidu Infiniti Red Bull Racing tiimiga Montrealis. 2014. aaasta Meistrivõitluste arvestuses tuli ta kolmandaks.

Vaata Daniel Ricciardo profiili

Red Bull Tag Am See with Cro

Kolm kontserti kolmes riigis ühel perfektsel päeval.

Vaata parimaid hetki

Wings for Life World Run

Esimese Wings for Life World Run üritusega sai alguse globaalne liikumine, mis toetab seljakeeliku vigastusega inimeste ravi. See on ainus ülemaailmne spordiüritus, mis leiab aset täpselt samal ajal kõikidel kontinentidel. 2014. aastal osales 34 võistluskohaga 32 riiki. Võistluse teeb eriliseks finišijoon, mis võistlejad kinni püüab. Viimane kelle jälitajaauto peatab, on võitja. Jookstakse nende heaks, kes seda ise teha ei saa. 100% kogu tulust ja osavõtutasust läheb Wings for Life heategevusorganisatsiooniline.

Võta sellest kindlasti osa

Pharrell Google+ Hangout

Mitmeid auhindu võitnud Pharrell Williams rääkis Google+ Hangout'il Red Bull LA stuudios oma uuest (teisest) sooloalbumis G I R L.

Vaata kogu Google+ Hangout'i siit.

Red Bull Amaphiko

Esimene Red Bull Amaphiko Academy toimus Sowetos, Lõuna-Aafrikas, 2014. aasta aprillis. 10 päeva pikkusest akadeemiast võtsid osa kohalikud ja ülemaailmsed tegijad, et juhendada ja inspireerida gruppi noori sotsiaalettevõtjaid, kes edendavad elu oma kogukondades.

Vaata Red Bull Amaphiko't

Vaata kõiki aastaid