2015

Red Bull Amaphiko

Pärast esimest edukat Red Bull Amaphiko Akadeemiat 2014. aastal Lõuna-Aafrikas Sowetos, laienes Akadeemia programm Sao Paolosse (Brasiilia) ja Kaplinna (Lõuna-Aafrika). Mõlemas Akadeemias inspireerisid ja toetasid noori sotsiaalettevõtjaid rahvusvahelised toetajad ning mentorid. Ettevõtjad kasutavad nüüd oma loomingulisust ja energiat, et muuta oma kogukonda positiivses suunas ja käivitada 18-kuuline arenguprogramm.

Vaata Red Bulli Ampahikos

NASSER AL ATTIYAH: DAKARI VÕIT JA VEEL 3 TIITLIT KOLME NÄDALAVAHETUSE JOOKSUL

Nasser Al Attiyah võitis jaanuaris Dakari ralli ning krooniti kolme nädalavahetuse jooksul 2015. aasta maailmakarikasarja meistriks maastikurallis ning lisaks ka MERC ja WRC2 meistriks.

Carissa Moore – kolmekordne maailmameister

Carissa Moore saab kolmandat korda maailmameistriks.

Red Bull Sound Select esitleb: 30 päeva Los Angeleses

Teine iga-aastane 30-öine üritus LA-s, et tutvustada rahvusvahelisi peaesinejaid koos Red Bull Sound Selecti BREAK MUSICu uute tulijatega..

Vaata veebilehte

The Wanton Bishops

Red Bull viis Liibanoni bluusirokkarid bändist The Wanton Bishops reisile kaugele Ameerika lõunaosasse, et avastada nende juuri ja leida inspiratsiooni albumi jaoks.

Thre3style World finaal

“Olen andnud end muusika kätesse ning täna on muusika mulle tasunud.” Nii tänas CHILE DJ Byte publikut pärast Red Bull Thre3style meistriks saamist. Kuut kontserti külastas enam kui 6000 inimest.

Külasta veebilehte

Kenny Belaey - Slack Line

Esimene rattur tasakaaluliinil.

Sebastien Ogier on kolmekordne WRC meister

Sebastien Ogier sai oma kolmanda järjestikkuse ralli maailmameistritiitli, kui võitis Austraalia ralli ning jäänud oli veel kolm rallit.

Red Bull Barnstorming

Briti pilootidest Paul Bonhomme'ist ja Steve Jonesist said esimesed inimesed, kes lendasid lennukitega formatsioonis läbi hoone.

Bonnaroo otseülekanne Red Bull TV-s

Esimene 4-päevane kolmelt kanalilt jooksev ülekanne farmist, mille jooksul võis näha 30 tundi esinemisi kuulsatelt artistidelt Billy Joelist Mumford & Sonsini.

Vaata veel Red Bull TV-st

Teine Wings for Life World Run

Miljonite vaatajate poolt toetatud üritusel Wings for Life World Run jooksis 3. mail 2015. aastal 102 800 jooksjat üle terve maailma. Nad tõstsid inimeste teadlikkust ning kogusid üle 4,2 miljoni euro ühe eesmärgi nimel – soov leida ravi seljaajuvigastustele.

Saa osa Wings for Life World Run'ist

Billy Morgan Quad Cork

Billy Morgan sooritab esimese Quad Corki lumelaual.

AWOLNATION avaldas uue albumi "Run"

17. märtsil 2015. aastal avaldas AWOLNATION oma teise täispika albumi Red Bull Recordsi alt. Laulu “I Am” kasutati ülemaailmselt World Of Red Bull TV kampaanias.

Frozen Falls Will Gadd

Will Gadd ronis esimest korda külmunud Niagara kosel.

Lindsey Vonn teeb uue rekordi, saades naiste mäesuusatamises 63 võitu

Lindsey Vonn purustas kaua kehtinud naiste maailmakarikasarja võitude rekordi, saades Itaalias Cortina d’Ampezzos 2015. aasta 19. jaanuaril oma 63. võidu. Pühapäeval saavutatud võiduga kiirlaskumises kordas ta esmalt ka Annemarie Moser-Prölli 1980. aastal saavutatud rekordit.

Vaata kõiki aastaid