Algusest lõpuni tootmine

Lühikeste vahemaade tõttu säästab ressursse.

Lisaks sellele, et saame 80% kasutatavast energiast taastuvatest allikatest, oleme oma tootmiskohtades rakendanud nn algusest lõpuni tootmist. See tähendab, et meie purgid toodetakse ja täidetakse samas kohas, mis aitab meil vältida miilide jagu transportimist. Kuna me ei pea transportima tühje purke täitmistehasesse, vähendab see oluliselt jalajälge!

Algusest lõpuni tootmine säästab igal aastal rohkem kui 14 845 tonni CO2 emissioone.

Mida tähendab algusest lõpuni tootmine numbrites?

Ligikaudu 5,2 miljardit purki aastas ei vaja täiendavat transportimist, kuni nad on valmis tootmiskohast lahkuma oma sihtpunkti suunas. See säästab emissiooni, millele vastab rohkem kui 26 300 veoauto reisi, igaühel 614 kilomeetrit ehk siis rohkem kui 16,2 miljonit kilomeetrit aastas. 

Tänu algusest lõpuni tootmisele säästetakse igal aastal rohkem kui 14 845 tonni CO2 emissioone. 

Üks tootmiskeskus teenib tervet maailma

Red Bulli Kesk-Euroopas asuval tootmisbaasil on palju eeliseid:

Red Bull tagab, et üle kogu maailma nauditakse toote ühesugust kõrgeimat kvaliteeti tänu kaasaegseimale tootmisprotsessile ja kõrge kvaliteediga koostisainete, nagu kohapealt saadava Alpi mägede vee, kasutamisele. 

Otsekohe saab rakendada uusi tõhusust tõstvaid tehnoloogiaid, mis omakorda aitavad säilitada looduslikke ressursse. 

Tootmiseks kasutatav energia saadakse samast piirkonnast; umbes 80% on taastuvenergia ja Red Bulli proovib seda näitajat igal võimalikul moel veelgi parandada. 

Tagasi elutsükli juurde

Avasta purgi taga olevat maailma