Red Bulli purgid

kaalult kerged ja 100% taaskasutatavad

Red Bull on teinud teadliku otsuse kasutada alumiiniumpurke. Täna kaaluvad Red Bulli purgid tunduvalt vähem kui mõned aastad tagasi, mis omakorda säästab väärtuslikku materjali. Kui purgid kokku kogutakse, saab neid kvaliteeti kaotamata täielikult ja korduvalt ümber töödelda.

  • 100% taaskasutatavad

Purk – "energiavaramu"

Kõik purgid on 100% ümbertöödeldavad – pärast nende kokku kogumist ja ümbertöötlemiskeskusesse saatmist ei lähe kaduma väiksemgi alumiiniumitükk. Materjali saab lõpmatu arvu kordi sulatada ja taaskasutada ning seda ilma kvaliteedi osas allahindlusi tegemata. Alumiiniumi taaskasutamine toob võrreldes uue materjali kasutusele võtmisega tervelt 95% energiasäästu.

Võrreldes mõne aasta taguse ajaga kaaluvad Red Bulli purgid täna märkimisväärselt vähem. Pidev kaalu vähenemine toob ka tuntava muudatuse – mida vähem alumiiniumi purkide valmistamiseks algselt kasutatakse, seda väiksem on sellest tekkinud süsinikujalajälg.

Iga purk loeb

Purk on maailma kõige enam ümbertöödeldav joogipakend. Muidugi on see võimalik vaid siis, kui purgid kokku kogutakse ja uuesti ringluses käiku lastakse. Kui purk jäetakse hooletult loodust risustama, ei saa see mõistagi oma taaskasutuspotentsiaali täita. Kahjuks on mõnes piirkonnas prügi vedelema jätmine endiselt probleem. Hoolitsemine, et su purk jõuab prügikasti või ümbertöödeldavate jäätmete hulka, aitab hoida looduse puhta, tõstab taaskasutuse määra ja vähendab nii energiatarbimist kui survet loodusressurssidele. Kui sinu riigis on alumiiniumi taaskasutuse süsteem, siis viska palun oma purk õigesse kohta. 

Näiteks Red Bull UK toetab kampaaniat 'Iga purk loeb', mille sihiks on anda rohkematele inimestele võimalus ja innustus oma purkide uuesti ringlusse laskmiseks.  Kampaaniaga "Iga purk loeb" ühinemine annab Red Bullile võimaluse vahetult toetada ja julgustada  purkide taaskasutust meie tarbijate ja laiema avalikkuse seas.

Tagasi elutsükli juurde

Avasta purgi taga olevat maailma