2001

RED BULL CRASHED ICE – REEGLID ON LIHTSAD: VÕIDAB SEE, KES JÕUAB ESIMESENA PÕHJA.

Esimene Red Bull Crashed Ice

Kogu maailmast pärit sportlased voolasid Stockholmi esmavõistlusele – hokiuiskudes, mees mehe vastu lahingusse alla mööda 300 meetri pikkust jäärada, täis hüppekohti, jäiseid astmeid ja ülijärske käänakuid. Spordiala kutsuti downhill-jääkrossiks ja võistluse nimeks oli Red Bull Crashed Ice.

Külasta Red Bull Crashed Ice'i

Red Bull Junior Team

2001. aastal asutatud Red Bull Junior Team on maailma kõige edukam noorte andekate võidusõitjate arendamise programm. Salzburgi lähedal Thalgaus asuv Red Bulli diagnostika ja treeningukeskus on võtmetähtsusega vahendiks tulevaste vormel-1 maailmameistrite leidmisel. 2004. aastal sai Christian Klienist esimene Red Bulli juunior, kes astus vormel-1 maailma. Sebastian Vettelist sai esimene Red Bulli juunior, kes võitis Vormel-1 Grand Prix 2008. aastal Monzas.

Red Bull Rampage

Esimene Red Bull Rampage

Red Bull X-Fighters

2001. aastal Valencias toimunud Red Bull X-Fightersite esmaüritus oli esimene näide täiesti uuest ja innovaatilisest ürituse kontseptsioonist, mis ühendas ekstreemspordi vabastiili motokrossi kohaliku härjavõitluse traditsiooniga. 2012. aastal viidi üritus Madriidi ja hiljem Mexico Citysse, kuhu see on jäänud paigale alates sealsest debüüdist 2005. aastal. 2008. aastal sündis Red Bull X-Fightersite maailmaturnee, üritustega USAs, Brasiilias, Mehhikos, Hispaanias, Saksamaal ja Poolas. Järgnevatel aastatel tõstsid Red Bull X-Fightersid taset täiendavate maailmaturneedega, kuhu lisandus uusi tegevuskohti, uusi sõitjaid ja suur hulk tuttuusi trikke.

Külasta Red Bull X-Fighterseid

Taurus World Stunt Awards

Taurus World Stunt Awards austab filmimaailma tunnustamata kangelasi, maailma parimaid professionaalseid kaskadööre. Nad riskivad oma eluga, et teha kõige hulljulgemaid trikke, mis toovad kinopublikuni märuli ja pinevuse. Tauruse auhinnad saavad valdkonna parimad ja säravaimad kaskadöörid erakordsete soorituste eest mängufilmides.

Külasta Taurus World Stunt Awardsi

Vaata kõiki aastaid