2003

Esimene Red Bull Air Race

Esimene Red Bull Air Race lennusõul Airpower 03.

See üritus ühendab aerobaatika elemendid võiduajamise väljakutsetega. Kesksel kohal on vormisolek, täpsus ja raudsed närvid, seda tippkiirusel liikumisel. Tulemuseks on täiesti uus aerobaatika-ala.

Külasta Red Bull Air Race'i

Hangar-7 Salzburgi lennuväljal

Salzburgi lennuväljal asuv Hangar-7 on ainulaadne arhitektuuriteos. Algselt pidi see majutama Flying Bullsi ajalooliste lennukite üha kasvavat kollektsiooni. Nüüdseks on saanud see ka avangardistliku arhitektuuri, modernistliku kunsti ja kõrgtasemel gastronoomia sünonüümiks. Tiivakujuline konstruktsioon – hingemattev klaasi ja terase kombinatsioon – sulandub täiuslikult maastikuga ühte. Hangar-7 on kujunenud lennundusajaloo fanaatikute rahvusvaheliseks kogunemiskohaks. See on ka edukas näitusekeskus; iga kolme kuu tagant esitleb HangART-7 erineva riigi kaasaegset kunsti. Iga üritus on sama ainulaadne kui gurmeerestoran Ikarus, mis paelub oma klientuuri rahvusvahelise kulinaaria ülima meisterlikkusega.

Külasta keskust Hangar-7

Red Bull X-Alps

"See on midagi palju enamat kui lihtsalt Alpide ületamine: see on seiklus, ekspeditsioon ja võistlus." Hannes Arch

2003. aastal toimunud esimene Red Bull X-Alps avas seiklusvõistluste uue mõõtme. Seitseteist sportlast trotsis rohkem kui 1200-miilist matka, mis algas Austria Dachsteini liustikelt, kuid ainult kolmel õnnestus läbida kogu tee finišini Monacos läbi kolme kontrollpunkti, mis olid Zugspitzes Saksamaal ning Mont Blanc ja Mont Gros Prantsusmaal.

Külasta Red Bull X-Alps'e

Vaata kõiki aastaid