2006

Red Bull Paper Wingsi esimene maailmafinaal

KIIREMINI, KÕRGEMALE, KAUGEMALE

Red Bull Paper Wings on ainulaadne üritus, kus paberileht, palju ideid ja mõningane käsivarre tugevus võib viia su spordiajalukku. Hooajal 2005/06 võttis 10 000 võistlejat 50 riigist osa 260 kvalifikatsiooniringist üle kogu maailma, eesmärgiga liuelda peaüritusele. Võitjad pärjati kategooriates "Kõige kauem õhus viibimine", "Pikim vahemaa" ja "Aerobaatika".

Külasta Red Bull Paper Wingsi

RED BULL TOURBUS

Red Bull Tourbus on vanamoodne Mercedese turismibuss, millele on ümberehitamisel pandud uus mootor, kuid säilitatud algne stiil vähese kaubamärgi rõhutamisega. Idee oli ehitada buss, kus on magamiskohad ja katusel lava. Red Bull Germany ühendas selle uuendusliku vahendi muusikamaailmaga, luues iga-aastase ringreisiprogrammi paljude lootustandvate ansamblite ja ürituste jaoks. Mõned projektid on tehtud ka end tõestanud ansamblitega, kasutades ringreisibussi albumi väljaandmise pidude ja meediaürituste toimumiskohana.

Külasta Red Bull Tourbusi

Kuule laskumine

Kuule laskumise reklaamiklipp on teravmeelne ajaloolise hetke paroodia ja seda lasti edukalt eetrisse 24 riigis Venemaast Ameerika Ühendriikideni.

RED BULL NASCAR

Red Bull Racing Teami asutamine – NASCAR
Vaata kõiki aastaid