2007

RED BULL SOUNDCLASH ESITLEB KAHTE MUUSIKUT, KES VÕISTLEVAD VASTAKUTI ASETSEVATEL LAVADEL JA MÄNGIVAD ÜHELE PUBLIKULE.

Red Bull Soundclash ühendab kaks võistlevat ansamblit ühes sõus, mis purustab žanride tavapäraseid piire ja murrab muusikamaailma konventsioone. Red Bull Soundclash on ansamblite muigega peetav võistlus, ruumiliselt kõlav muusikaline duell, milles plahvatavad meeled, mitte pead. Sedamööda, kuidas kumbki ansambel oma osal tulla laseb, põrkuvad erinevad stiilid ja žanrid rahvahulga peade kohal.

Külasta Red Bull Soundclashi

FC RED BULL SALZBURG TULEB AUSTRIA MEISTRIKS

Red Bull Salzburg viib tiitli Salzburgi. Hooaeg 2006/07 oli Salzburgi kõikide aegade parim jalgpalliaasta. Võitjad kogusid klubi rekordilised 75 punkti.

FC RED BULL SALZBURG TULEB AUSTRIA MEISTRIKS

Pärast imepärast kaheksa meeskonna osalusel toimunud tavapärast hooaega, kus 28st kodumängust kaotati vaid üks, jätkas Red Bull väljapaistvate tulemustega finaalturniiril. Kolme järjestikuse Vienna Capitalsi üle saavutatud võidu järel poolfinaalis (parim viiest) kaotas Red Bull Villachis finaalis ühe mängu VSV vastu, lõpetades Salzburgi kõikide aegade esimese Austria jäähoki meistrivõistluse võitjana skooriga 4:1.

RED BULL RECORDS

Red Bull Records on edumeelne muusikafirma, millel on kaasaegne lähenemine turustamisele, levitamisele ja suhetele artistidega. Red Bull Recordsi artistid mõjutavad popkultuuri ja sunnivad seda edasi liikuma. Kaubamärk annab meile võimaluse hoida valitud muusikuid/ansambleid Red Bulli perekonnas ja toetada nende arengut ainulaadsel moel.

TERETULEMAST RED BULLI STUUDIOSSE LOS ANGELESES.

See on maailmatasemel kaasaegseim salvestusstuudio, mis on loodud muusikute toetamiseks, pakkudes ainulaadset salvestuskogemust tipptasemel vahenditega ülikvaliteetses ja mugavas keskkonnas.

Külasta Red Bulli stuudiot

RED BULL AIR RACE RIOS

Air Race tõi kohale rekordeid purustava miljonilise rahvahulga. See oli suurima osalusarvu rekord kogu võistlussarja Air Race ja Brasiilia spordiajaloos.

Vaata kõiki aastaid