2010

SEBASTIAN VETTEL JA RED BULL RACING

ESIMENE VORMEL-1 PILOOTIDE JA KONSTRUKTORITE MEISTRIVÕISTLUS

Red Bull Racing võitis 2010. a Vormel-1 konstruktorite meistrivõistluse pärast meeskonna hooaja kaheksandat võitu Brasiilia GP etapil Interlagoses. Sebastian Vettel võitis 2010. a pilootide maailmameistritiitli, domineerides hooaja viimasel sõidul, olles startinud sel aastal kümnendat korda esipositsioonilt.

RED BULL X-FIGHTERSID MOSKVA PUNASEL VÄLJAKUL MAAILMAKUULSA KREMLI EES.

Red Bulli muusikastuudio Londonis

Londoni stuudio sihiks on edendada Ühendkuningriigi muusikat, tehes kättesaadavaks kaasaegseimad ja kõrgeima kvaliteediga salvestus- ja tootmisvahendid hulgale kohalikele ja rahvusvahelistele andekatele muusikutele. Igal reedel juhib Red Bull Studio otseülekannet NME Radios.

Külasta Red Bulli Londoni muusikastuudiot

NEW YORK, NEW YORK

Red Bull Arena avamine New Yorgis

See oli ajalooline õhtu ja uue ajastu algus, kui New York Red Bulls lõi esimesel poolajal kolm väravat ja liikus 3-1 võiduni legendaarse Brasiilia meeskonna Santos FC üle Red Bull Arena suurejoonelisel avamisel 20. märtsil.

Külasta New York Red Bullsi

Red Bull Air Race New Yorgis

SEITSMES JÄRJESTIKUNE RALLI MAAILMAMEISTRITIITEL SÉBASTIEN LOEBILE.

2010 Rally de France

Prantslane Sébastien Loeb ja kaardilugeja Daniel Elena võitsid oma 7nda järjestikuse maailmameistrivõistluse, noppides oma karjääride 60nda võidu 2010. a Rally de France'il. Dani Sordo ja Diego Vallejo teine koht aitas Citroën Total World Rally Team'il kindlustada kuues maailmameistritiitel tootjate arvestuses.

Külasta Red Bull Rallyt

MEESKOND RED BULL KTM FACTORY VÕIDAB MX1, MX2 JA NAISTE MOTOKROSSI MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED

2010 oli meeskonnale Red Bull KTM Factory kõigi aegade edukaim aasta. Itaallane Tony Cairoli kindlustas tiitli MX1-klassis, Marvin Musquin MX2 maailmameistritiitli ja Steffi Laier pärjati naiste motokrossi maailmameistriks, mis tegi meeskonna kolmes kõige olulisemas motokrossi maailmameistrivõistluses võitmatuks.

RED BULL BC ONE TOKYOS

Vaata kõiki aastaid