2011

RED BULL MUSIC ACADEMY

Oma 12. tegevusaastal avas Red Bull Music Academy oma püsiva muusikakoha kunstidekeskuses Matadero Madrid. Kaheks nädalaks tuli kokku 60 osalejat, kes valiti 93 riigist pärit rohkem kui 4000 kandidaadi seast.

Red Bull Racing

Red Bull Racing sõidab üles mööda maailma kõrgeimat mootorsõidukitega sõidetavat teed – 18 380 jalga (5602 m)

CASEY STONER VÕIDAB MOTOGP MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSE (2. TIITEL)

Milline Stoner

Casey Stoner domineeris 2011. aasta MotoGP maailmameistrivõistlustel, võites 10 GP-etappi, ilmumata poodiumile 17st võidusõidust ainult ühel korral. Ta alustas esipositsioonilt 12 korda ja sai kirja 7 kiireimat ringi.

41. MAAILMAMEISTRITIITEL

BJÖRN DUNKERBECK

Päikese, lainete ja tuule täiusliku kombinatsiooniga pakkus PWA meistrivõistlus Türgis Alacatis ideaalseid tingimusi ühe purjelauasõidu suurima ikooni võidusärasse naasmiseks. 9. august 2011

Külasta Dunkerbecki kodulehte

SÉBASTIEN LOEB ON KÕIGI AEGADE ESIMENE VÕIDUSÕITJA, KES VÕIDAB 8 MAAILMAMEISTRITIITLIT JÄRJEST

RED BULL FLYING BACHI EUROOPATURNEE

Ühendades klassikalise muusika breiktantsuga, kujutab Red Bull Flying Bach endast ülimat kultuuride sulamit. 2011. aastal vallutas Red Bull Flying Bach rohkem kui 50 väljamüüdud etenduse publiku 5 riigis (Saksamaa, Türgi, Taani, Austria, Šveits).

KÕIGI AEGADE KÕIGE NOOREM LPGA VÕITJA

Alexis Thompsonist sai noorim Ladies Professional Golf Associationi ürituse Navistar LPGA Classic võitja.

Red Bullile Dakari rallil kolmekordne võit

SAJAS JA ESIMENE RED BULL FLUGSTAG

Alates esmaüritusest 1992. aastal, on Red Bull Flugtagi üritused toimunud 42 erinevas riigis. 2011. aastal toimub Iirimaal Dublinis sajas Red Bull Flugtag ja esimest korda saabub Red Bull Flugtag Trinidadi ja Tobagosse.

TOM CRUISE SÕIDAB

Tom Cruise juhib Red Bull Racingu Vormel-1 autot

CARISSA MOORE'IST SAAB ASP MAAILMAMEISTER

Teekond võistluseni Red Bull BC One

Red Bull BC One on maailma kõige märgilisema tähendusega breigiüritus ja ametlik breiktantsu maailmameistrivõistlus, mis kasvas 2010. aasta ühest üritusest 38ni 2011. aastal. 2011. aasta finaal toimus Venemaal kuulsas Moskva tsirkuses.

SEBASTIAN VETTEL JA RED BULL RACING KINDLUSTASID ENDALE VORMEL-1 PILOODI JA KONSTRUKTORITE MAAIMAMEISTRITIITLID

Sebastian Vettel pani kinni 2011. aasta pilootide maailmameistrivõistluse, saavutades kolmanda koha Jaapani GP etapil ja olles kõigi aegade noorim, kes on võitnud maailmameistritiitli kahel järjestikusel korral.

MAAILMAMEISTER TONY CAIROLI

Antonio Cairoli võitis 2011. aastal oma kolmanda MX1-klassi maailmameistritiitli. Tema 2005. ja 2007. aasta MX2 võitudele lisatuna on see rekord, mis asetab ta säravaimate tippude hulka. Eirates hooaja alguses saadud põlvevigastust, domineeris ta kogu sarja jooksul ja võitis Euroopa GP Saksamaal Gaidorfis oma 43nda GP võiduga.

Vaata kõiki aastaid