2012

Red Bull Stratos

Edukas missioon kosmose servale

Felix Baumgartneril (Austria) ja tema ekspertide meeskonnal õnnestus helikiiruse ületamine pärast hüpet ühelt kõigi aegade suurimalt heeliumõhupallilt 128 000 jala kõrguselt. See missioon andis olulisi teadusandmeid kosmosemissioonide ohutumaks tegemiseks ja välja töötati uue põlvkonna skafandrid. Kogu maailm vaatas pealt (nt YouTube'is vaatas seda otse 8 miljonit inimest).

Külasta Red Bull Stratost

RED BULL MUSIC ACADEMY RAADIO

Miksid, intervjuud ja elavad salvestused

RBMA raadio on üks kureeritud, kõrgetasemelise muusika suuremaid allikaid internetis. RBMA raadio taaskäivitamisega 2012. aasta augustis esitleti ainulaadset mittelineaarset raadioplatvormi.

Külasta Red Bull Music Academy raadiot

Red Bull Music Academy – kultuuride kokkupõrge

RED BULLI DAKARI RALLI

Red Bullile Dakari ralli jalgrataste kategoorias 1., 2. ja 3. koht

Cyril Despres (mootorratas) sai oma neljanda Dakari võidupärja, lõpetades võiduga 2012. a Dakari ralli, samas kui tema Red Bulli kaaslased Marc Coma ja Helder Rodrigues tulid teiseks ja kolmandaks.

RED BULL VÕIDAB KAKS MX-KLASSI KARIKAT

Tony võidab maailmameistrivõistluse MX1-klassis (neljas MX1-klassi tiitel) ja Jeffrey Herlings kindlustab oma esimese MX2-klassi maailmameistritiitli.

PURJEDE ALLA

Awolnationi "Sail" saab plaatinumistaatuse

Sebastian Vettel ja Red Bull Racing võidavad vormel-1 maailmameistrivõistlused kolmandat korda (2010, 2011 ja 2012)

LINDSEY VONN JÄTKAB REKORDITE PURUSTAMIST

Maailma karikavõistluse finaalis Schladmingis ületas Lindsey Janica Kostelici seatud lati, kogudes ühe hooajaga naiste uue rekordina 1980 punkti.

Külasta Lindsey Vonni

DAVID LAMA ON KÕIGI AEGADE ESIMENE INIMENE, KES TÕUSIS 3128 MEETRIT KÕRGE CERRO TORRE OTSA, KASUTADES VABARONIMIST

MONEYBROTHER

Rootsi laulukirjutaja ja laulja Moneybrother andis välja oma uue albumi "Start A Fire", mis salvestati neljas erinevas Red Bulli stuudios üle maailma (Los Angeles, Auckland, Kaplinn ja London), aga ka Rio de Janeiros, Chicagos ja Jamaical Kingstonis.

X-GAMES LOS ANGELESES

Sébastien Loebist saab kõige esimene võidusõitja, kes on kunagi võitnud 9 maailmameistritiitlit järjest, ja lisaks napsas ta kuldmedali X-Gamesi rallikrossil Los Angeleses.

Vaata Sébastien Loebi profiili

Vaata kõiki aastaid