2017

Red Bull Dolomintenmann – 30. korda toimuv kõige pikema ajalooga Red Bulli üritus

2017. aastal tähistas oma 30. aastapäeva kõige esimene Red Bulli nime all korraldatud üritus, mis on muutunud tõeliseks klassikuks ettevõtte üritus- ja sporditurunduses. Kõige raskemaks nimetatud meeskonnaüritusel on 30 aasta jooksul mõõtu võtnud maailma parimad mägijooksjad, paraplaani lendurid, mägiratturid ja kajakisõitjad, et teha kindlaks tugevaim meeskond, ning nad jätkavad võistlusel osalemist ka tulevikus!

Maailma raskeim teatevõistlus

Red Bull Mind Gamersi maailmameistrivõistluste finaal

Pärast seda, kui 2016. aastal tutvustati rahvusvahelist probleemilahendamise platvormi Red Bull Mind Gamers, korraldati 2017. aasta märtsis Budapestis ka esimesed Red Bull Mind Gamersi maailmameistrivõistlused. Escape Roomis toimunud üritusest võtsid osa 24 riigi meeskonnad, et esimest korda kroonida võidupärjaga maailma parimad lahenduste leidjad!

Red Bull Mind Gamers – pane ennast proovile

Red Bulli naissportlane Daniela Ryf võitis kolmandat korda Ironmani maailmameistrivõistlused Konas Hawaiil!

Daniela Ryf kirjutas end Ironmani ajalooraamatuss kolme järjestikuse maailmameistrivõistluste võiduga. Ajaga 8.50.47 sai ta kõige kiiremaks naiseks, kes on Kailua-Konas kolm korda järjest võitnud Ironmani maailmameistrivõistluste tiitli, purustades Chrissie Wellingtoni 2009. aasta rekordi, ja neljandaks naiseks, kes seda üldse terves Ironmani ajaloos saavutanud on. Peale selle ei ole ükski naine varem saavutanud kolmekordset võitu sellises vanuses (30). Koos Hawaii võiduga on tal kokku kaheksa maailmameistritiitlit.

Marcel Hirscheri saavutusi kroonib kuus järjestikust maailmakarika üldvõitu!

Marcel Hirscher on lisanud oma saavutustele kuus järjestikust FIS maailmakarika üldvõitu. 27-aastane Austria superstaar kindlustas Kranjska Goras Sloveenias oma võidutiitli lausa kaks nädalat enne hooaja lõppu.

Ennenägematu: lennukostüümis lendavad prantslased Vince Reffet ja Fred Fugen BASE-hüppasid lennukisse!

BASE-hüppajad Soul Flyers (Vince Reffet ja Fred Fugen) tegid ajalugu, sisenedes lendavasse Pilatusesse pärast seda, kui nad koos Jungfrau mäetipust alla hüppasid.

Vaata siit!

Red Bulli sportlane Daniel Bodin sooritas esimesena maailmas lumesaaniga kahekordse tagurpidi salto!

Daniel Bodin tegi ajalugu, maandudes edukalt pärast lumesaaniga tehtud kahekordset tagurpidi saltot. Daniel oli juba kaua aega unistanud kahekordse tagurpidisalto tegemisest ja ta tegi selleks mitu kuud kõvasti tööd – aga see kõik oli seda väärt!

Vaata siit!

Kelly Sildaru – noorim sportlane, kes on X-mängudel kahekordse kulla võitnud!

Peale selle, et Kelly Sildaru võitis noorima sportlasena X-mängude kuldmedali, suutis ta 2017. aastal ka oma tiitlit kaitsta, saades seega noorimaks X-mängude kahe kuldmedali uhkeks omanikuks.

Nad said hakkama! Bullsi meeskond on Euroopa meistrid!

FC Salzburg U19 lõpetas oma võimsa Euroopa võidurea, alistades finaalmängus Benfica 2-1 (H/T: 0-1) ning võites UEFA noorteliiga karika – ja nad olid seda igati väärt! Bullsi noorte võit on oluline verstapost Austria jalgpalli ajaloos. Meeskond tekitas tõelise sensatsiooni, alistades järjest nimekamaid Euroopa klubisid ja võites lõpuks UEFA noorteliiga karika.

Red Bull ja Capcom tähistavad Street Fighteri 30 aasta pikkust ajalugu

Nüüd võite ka Hadokeni purgi pealt leida! Seitse kõige ikoonilisemat Street Fighteri tegelaskuju on jõudnud meie purkide peale, pakkudes võitlusmängude kommuunile võimalust ägedam välja näha ja oma kogu täiendada.

Red Bull Kumite: legendaarne Nemo vallandas oma tõelise potentsiaali.

Red Bull Kumite – kõige rohkem haibitud ja keerulisem tänavavõitluse turniir – purustas kõik rekordid ning pakkus Jaapani profimängur Nemole võimaluse oma talenti proovile panna!

Can you resist the pressure of the cage?

Marc Marquez oli esimene mees, kes sõitis 2017. aastal MotoGP mootorrattaga mööda Austria kuulsat Hahnenkammi suusarada.

Marc Marquez, MotoGP meistrivõistluste kuuekordne võitja, alustas oma aastat Austrias, järgides F1 staari Max Verstappeni trikki aasta varem, et saada esimeseks meheks, kes sõidab mööda kuulsat Hahnenkammi suusarada MotoGP mootorrattal.

Marc Marquez vallutas oma mootorrattaga tuntud Hahnenkammi lumise mäetipu, võttes otse Streifi kohal mõõtu maailma kõige keerulisema suusarajaga.

Red Bull KTM-i tehasemeeskond läheb MotoGP-le

Pärast aastaid motokrossis ja noorte motoringradadel domineerimist, osaleb Red Bulli KTM-i meeskond motospordi esivõistlusel MotoGP-l. See on järgmine etapp Austria kõige edukama mootorrattaspordi meeskonna jaoks. „Ready to Race – KTM goes MotoGP“ räägib heroilise loo sellest, kuidas jõuti motospordi tippu. Koostöös Red Bull TV-ga, kes meeskonda mitme kuu jooksul saatis, jäädvustati esimesed katsed testiradadel ja võistlustel, pakkudes seeläbi ainulaadset vaadet MotoGP telgitagustesse.

Vaata lugu „Ready to Race – KTM goes MotoGP“ RedBullTV-s

Sebastién Ogier võitis Wales Rally GB-l viienda meistritiitli

Dayinsure Wales Rally GB kolmas koht tagas Sébastien Ogierile viienda järjestikuse FIA autoralli maailmameistrivõistluse tiitli, mille abil tõusis see 33-aastane prantslane kõigi aegade koguarvestuses Sébastien Loebi järel teisele kohale.

Red Bulli meeskond Desert Wings saavutas Dakari ralli neljas kategoorias kolm võitu

Sam Sunderland kirjutas ennast motospordi ajalukku, saades esimeseks inglaseks, kes võitis Dakari ralli. Stephane Peterhansel saavutas Dakari rallil 13. võidu, mis oli 7. võit neljarattalisel sõidukil. Sellel rallil tuli rinda pista Team Peugeot Totali meeskonnakaaslasega Sébastien Loebiga. Veoautode kategoorias tõi stiilse võidu KAMAZi meeskonnale venelane Eduard Nikolaev. Red Bulli sportlane Iganicio Casale, kes on pärit Tšiilist, saavutas ATV-de kategoorias 2. koha.

Jälgi Dakari rallit

Red Bulli Amaphiko akadeemiad kolmel mandril

Red Bulli Amaphiko akadeemia on platvorm alustavatele ettevõtjatele – inimestele, kes kasutavad oma annet, loomingulisust ja energiat leidmaks oma kogukonnale sobivaid lahendusi. 2017. aastal reisis Amaphiko akadeemia Lõuna-Aafrikast Brasiiliasse, külastades esimest korda ka USA-s asuvat Baltimore’i.

Jälgi teekonda aadressil www.redbullamaphiko.com

Red Bulli Amaphiko sotsiaalne ettevõtlus on jõudnud uuele tasemele

Wandisile’il tekkis pöörane idee näidata gangsterite kultuuri muuseumis. Kasvades üles Lõuna-Aafrika väikelinnas, puutus ta iga päev kokku gangsterite pahupoolega. 2015. aastal võttis ta osa Red Bulli Amaphiko akadeemiast, mis oli jõudnud Langasse Cape Towni. Sealt sai ta inspiratsiooni ja vahendeid, et oma ideed ellu viia. Viisime ta kokku loominguliste inimestega ja nii sündiski 18 Gangsteri muuseum. Praeguseks on muuseumi külastanud rohkem kui 3500 riskigruppi kuuluvat noorukit, kes on saanud mõtteainet oma eluvalikute tegemiseks. Wandisile töötas välja ka ärimudeli, et hoida muuseumi töös: iga turist, kes muuseumi külastab, maksab ka ühe lapse eest, kes sinna tasuta minna saab. „Juba 18 kuud kestnud Amaphiko arenguprojekti käigus olen arenenud ettevõtjana rohkem kui kunagi varem.“

Lisateavet 18 Gangster muuseumi kohta leiate siit:

Lisateavet 18 Gangster muuseumi kohta leiate siit:

Vaadake, mis juhtub, kui kokku saavad breik- ja klassikaline tants. Rahvusvaheliselt tunnustatud breigipoiss Lil G külg-külje kõrval klassikalise tantsijaga Virginia Tomarchioga. See ebatavaline kohtumine leidis aset Florence’is asuvas Stazione Leopoldas ning koreograafia loojaks oli Cristiano 'Kris' Buzzi.

Vaadake, mis juhtub, kui kokku saavad breik- ja klassikaline tants.

Red Bulli meeskonna BC One All Starsi Prantsusmaa tuur ja salajane lahing

10 breigipoissi, 9 linna, 6000 kilomeetrit: Red Bulli BC One All Starsi meeskond, mis koondab osa maailma parimatest tantsijatest ja demonstreerib breigipoiste mitmekülgsust, jõudis Prantsusmaa pinnale. Tuuri käigus esitasid Lyoni kohalikud breigipoisid BC One All Starsi liikmetele väljakutse, mille viimased ka vastu võtsid. Tantsuplatsile jõudes üllatas meeskonda Lyoni uue põlvkonna breigipoiste esinemine.

Vaadake, kuidas breigipoisid tagasi juurte juurde lähevad

Red Bull BC One’i maailmafinaal Amsterdamis

16 maailma parimat breiktantsijat üheksast riigist kogunes Amsterdamis Westergasfabriekis, et võistelda 14. korda toimuval Red Bull BC One’i maailmafinaalis. Kohtunike rolli kandsid veteranidest breigipoisid Crazy Legs, Hong 10, Niek, Intact ja AT ning esmakordselt sai finaalvõistlusel näha ka breigitüdrukut. Võidu saavutas Hollandist päris Menno, kes esindas Red Bulli BC One All Starsi meeskonda. See oli tema teine võit pärast 2014. aastat.

Red Bull BC One All Starsi 14. maailmafinaal toimus Amsterdamis 4. novembril 2017. Üritust saab järgi vaadata Red Bull TV-st.

3Style maailmaturnee 2017

Red Bulli 3Style’i rahvusvaheliste finaalide maailmaturnee kestis septembrist novembrini ja selle käigus toimusid üritused nii Euroopas, Aasias, Vaikse-Ookeani piirkonnas kui ka Ameerikas. Rohkem kui 20 riigis toimunud rahvusvahelistes finaalides võistlesid omavahel kuus DJ-d, kelle olid valinud kohtunikud maikuus esitatud videote põhjal. Red Bulli 3Style’i kaheksas võistlus tõotab tulla varasematest veelgi suurem. Red Bulli 3Style’i maailmaturnee toob kokku DJ-d üle maailma, et lasta neil võistelda maailmameistritiitli eest Krakowis Poolas. Sel aastal saime rahvusvaheliste ülekannete ajal 2,5 miljonit vaatamist (+257% võrreldes 2016. aastaga) ja 70 000 suhtlusmomenti (meeldimised, kommentaarid ja jagamised).

Red Bull 3Style’i maailmaturnee 2017

Red Bulli muusikafestivali tipphetk – Ryoji Ikeda – „A [for 100 cars]“

Tuntud artist Ryoji Ikeda esitles oma uut heliteost, mis valmis koostöös 100 auto omanikuga, kelle „pillidest“ moodustus maailma suurim süntesaator-orkester. Teosega „A [for 100 cars]“ jätkab Ikeda A-noodi uurimist. Nii konsepti kui ka teostuse poolest näitab see heliteos Ikeda loomingu uut külg. Red Bulli muusikaakadeemia festivalil Los Angelesis esitas Ikeda oma teost ka laiemale publikule, jõudes muuhulgas ka autofännide südametesse.

Ryoji Ikeda - A [for 100 cars]

Red Bulli muusikafestivali tipphetk – Solange: „An Ode To“

New Yorgis toimunud Red Bulli muusikaakadeemia festivali raames korraldati Solomon R. Guggenheim muuseumi ikoonilises ümarsaalis performance „An Ode To“, mis sisaldas tuntuid ja ümbertehtud palu Solange Knowlesi albumilt „A Seat at the Table“. Interdistsiplinaarses etteastes, mis ühendas performance’it ja meditatsiooni, kasutati albumil olevaid teemasid, liikumist, installatsioone ja muusikalist orkestreeringut.

Solange: An Ode To

Parimad artistid. Suurimad festivalid. Red Bull TV-st leiate alati muusikat, mida kuulata.

Muusikaentusiastid üle maailma saavad võtta osa kaheksast murrangulisest festivalist, kuulata kvaliteetset elavmuusikat ning vaadata trendikamaid ja parimaid muusikalisi etteasteid – see kõik on võimalik tänu www.redbull.tv/Festivals telekanalitele, millele pääsete ligi mis tahes seadmest ja mis tahes ajal. Nüüd on lisatud ka Red Bull Media Network Channel 1 simulcastid.

Live-muusikafestivalid Red Bull TV-s

2016

2015

2014

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

2004

2003

2001

2000

1999

1998

1997

1995

1994

1992

1989

1988

1987

Avasta purgi taga olevat maailma